Wygrana z Bałuczem ...

• autor: daniel2501, 2012-11-10 18:24

Dnia 3 listopada 2012 roku odbył się XIII kolejki ligi wojewódzkiej Juniora Młodszego pomiędzy LUKS Bałuczem a Laktozą Łyszkowice..

Skład:Pokora,Kopiński,Kołaczyński,Kutermarkiewicz,Placek,Kruk,Malewski (Borowski)Graszka,Redzisz(Sobieszek),Bartosiewicz,,Siatkowski

Pierwsza połowa zaczęła się od ataków jednej i drugiej drużyny lecz żaden zespół nie wykorzystał szansy na strzelenie bramki lecz w 30 minucie Krystian Siatkowski po  otrzymaniu piłki   ze środka pola  i minięciu jeszcze jednego zawodnika umieszcza po długim roku piłkę w siatce i mamy 1:0 dla Laktozy.Do przerwy Laktoza próbowała podwyższyć  wynik spotkania lecz się nie udała gospodarze za to starali się skontrować lecz też im się to nie powiodło.Druga połowa zaczęła się od ataków Laktozy próbowała za wszelką cenę podwyższyć wynik i zapewnić sobie 3 punkty udało się ta sztuka pomocnikowi Laktozy Mateuszowi Bartosiewiczowi dostał on podanie od placka i wyszedł sam na sam z bramkarzem po minięciu bramkarz strzelił w bramkę i mamy 2:0 dla Laktozy pod koniec spotkania 78 minuta gospodarze zdobyli bramkę i mamy 2:1 dla Laktozy Laktoza zdołała jeszcze zdobyć jedną bramkę lecz sędzia nie uznał bramki z powodu spalonego.

W następną sobotę Laktoza zagra u siebie ostatnim mecz tej rudzie a rywalem będzie Pelikan Łowicz.Wszystkich Zapraszamy na to spotkanie godzina 11:00